AndroidGryRPG i MMOSoulCraft 2 - Action RPG
SoulCraft 2 - Action RPG ikona

SoulCraft 2 - Action RPG1.6.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SoulCraft 2 to kontynuacja mobilnego cRPG. Część pierwsza została dobrze przyjęta przez graczy, choć odbiegała nieco od wcześniejszych zapowiedzi autorów. Część druga rozwija zawarte w niej pomysły.

Przygodę warto rozpocząć od założenia konta. Szkoda że gra nie wspiera kont, ani postaci z pierwszej części. Dzięki logowaniu możemy synchronizować stany gry pomiędzy wieloma urządzeniami i systemami. Jest to bardzo miły dodatek, wiele podobnych gier pozwala na synchronizację jedynie w ramach jednego systemu.

Sama rozgrywka jak i menu główne nie uległy zbyt wielkim zmianom. To dalej cRPG oparte o system zamkniętych aren, z których składają się plansze. Dopiero ich oczyszczenie pozwala nam przejść dalej. Sterowanie jest bardzo wygodne, uczymy się go wraz z pierwszymi misjami. Dodatkowo gra wspiera wszelkiej maści pady i kontrolery.

Do wyboru mamy jedną z 7 klas postaci z czego tylko 3 pierwsze dostępne są za darmo. Różnią się one głównie zdolnościami specjalnymi. Wspomniane już mikropłatności to spora bolączka gry. Warto zainwestować choćby w jeden pakiet, który zmienia status naszego konta na Gold i dzięki temu zwiększa otrzymywane bonusy.

Gra oferuje kilak trybów zabawy w tym rywalizację multiplayer. Niestety układ gier jak i samo menu jest niezmiennie nieczytelne i wymaga sporej wprawy w nawigacji. Na pochwałę zasługuje także oprawa graficzna oraz muzyczna. Pierwsza cieszy oko nawet na słabszych urządzeniach, druga jest ucztą dla miłośników doniosłych, pompatycznych brzmień. Dodatkowa wersja na Androida nie grzeszy stabilnością. Gra potrafi resetować się w losowych momentach.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań127
Data aktualizacji3 lut 2022
System operacyjnyAndroid Android 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
SoulCraft 2 - Action RPG ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)