WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówSoulseekQt
SoulseekQt ikona

SoulseekQt2017.2.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SoulseekQt to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji typu P2P, dająca dostęp do ogromnych zbiorów różnego rodzaju muzyki. Z jej pomocą łatwo i szybko wyszukamy ulubione utwory, a następnie pobierzemy je i zapiszemy na lokalnym dysku naszego komputera.

Niewątpliwie największą zaletą tej niewielkiej aplikacji jest jej popularność wśród użytkowników, która z kolei przekłada się dostęp do olbrzymiej ilości zasobów muzycznych. Program działa na podobnej zasadzie co np. klient DC++. Po uruchomieniu musimy nawiązać połączenie z wybranym pokojem, a następnie użytkownikiem, pobrać listę udostępnianych przez niego plików MP3 i ewentualnie ściągnąć na dysk wybrane pozycje.

SoulseekQt oferuje wbudowaną funkcję czatu, pozwalającą na komunikowanie się z innymi użytkownikami programu. Nie zabrakło również opcji, z pomocą których ograniczymy transfer plików, zdefiniujemy powiadomienia dźwiękowe, skonfigurujemy połączenie aplikacji z Internetem czy też dostosujemy jej wygląd do własnych preferencji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.015 ocen
Twoja ocena
ProducentSoulseek
Liczba pobrań13 738
Data aktualizacji21 lut 2017
Rozmiar pliku6.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SoulseekQt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)