bEUqEmDF
SoulseekQt ikona

SoulseekQt2017.2.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SoulseekQt to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji typu P2P, dająca dostęp do ogromnych zbiorów różnego rodzaju muzyki. Z jej pomocą łatwo i szybko wyszukamy ulubione utwory, a następnie pobierzemy je i zapiszemy na lokalnym dysku naszego komputera.

bEUqEmDH

Niewątpliwie największą zaletą tej niewielkiej aplikacji jest jej popularność wśród użytkowników, która z kolei przekłada się dostęp do olbrzymiej ilości zasobów muzycznych. Program działa na podobnej zasadzie co np. klient DC++. Po uruchomieniu musimy nawiązać połączenie z wybranym pokojem, a następnie użytkownikiem, pobrać listę udostępnianych przez niego plików MP3 i ewentualnie ściągnąć na dysk wybrane pozycje.

SoulseekQt oferuje wbudowaną funkcję czatu, pozwalającą na komunikowanie się z innymi użytkownikami programu. Nie zabrakło również opcji, z pomocą których ograniczymy transfer plików, zdefiniujemy powiadomienia dźwiękowe, skonfigurujemy połączenie aplikacji z Internetem czy też dostosujemy jej wygląd do własnych preferencji.

Udostępnij
SoulseekQt 2017.2.20wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.015 ocen
Twoja ocena:
ProducentSoulseek
Liczba pobrań13 311
Data aktualizacji21 lut 2017
Rozmiar pliku6.89 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SoulseekQt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUqEmDR
Komentarze (12)
bEUqEmED