Soundbary Harman Kardon. Ciekawe modele dla kinomaniaków

Soundbary Harman Kardon. Ciekawe modele dla kinomaniaków

Soundbar Harman Kardon
Soundbar Harman Kardon
Źródło zdjęć: © Harman Kardon
Marcin Hołowacz
30.08.2022 10:15

Soundbary marki Harman Kardon są dostępne w różnych wariantach. Warto rzucić okiem na parę ciekawych modeli, które mogą okazać się idealnym dodatkiem do telewizora.

Soundbar Harman Kardon Enchant 1300

Harman Kardon Enchant 1300 o mocy 240 W jest wyposażony w technologię MultiBeam, która przekłada się na efekt przestrzennego dźwięku bez konieczności rozstawiania dodatkowych głośników w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki odbijaniu dźwięku od ścian pomieszczenia. Nie zabrakło obsługi Dolby Digital i DTS.

Miłośnicy muzyki mogą cieszyć się m.in. łatwym strumieniowaniem ulubionych utworów za pośrednictwem Google Chromecast. Jest też możliwość korzystania z możliwości oferowanych przez asystentów głosowych (Google Assistant). Warto zaznaczyć, że Enchant 1300 ma 13 przetworników. Dla swojej wygody użytkownik może korzystać z kilku przygotowanych wcześniej trybów działania, jak na przykład tryb filmowy czy tryb muzyczny. Wymiary belki to 1120 mm x 65 mm x 125 mm, a waga wynosi około 6 kg. Cena soundbara Harman Kardon Enchant 1300 jest w okolicach 4500 zł.

Soundbar Harman Kardon Enchant 800

Kolejna ciekawa propozycja to Harman Kardon Enchant 800, soundbar o mocy 180 W. Producent podaje, że sprzęt ma osiem kanałów i wykorzystuje technologię MultiBeam, która pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny za pośrednictwem odbijania fal dźwiękowych od ścian pomieszczenia. Harman Kardon Enchant 800 obsługuje Dolby Digital i DTS.

Dzięki możliwości skorzystania z funkcji automatycznej kalibracji soundbar można łatwo dostosować do konkretnego pomieszczenia, uwzględniając przy tym meble znajdujące się w danym miejscu. Nie brakuje również takich dodatków jak np. wbudowany Chromecast, co pozwala na przystępne odtwarzanie ulubionej muzyki. Wymiary belki to 65 mm x 860 mm x 125 mm. Waga jest na poziomie około 4 kg. Harman Kardon Enchant 800 da się znaleźć w okolicach ceny 2500 zł.

Soundbar Harman Kardon Citation Bar

Na koniec można jeszcze wspomnieć o modelu Harman Kardon Citation Bar o mocy 150 W. Nie zabrakło obsługi Dolby Audio. Możliwe jest skorzystanie np. ze sterowania głosowego za pośrednictwem Google Assistant, co przekłada się na podwyższony komfort użytkownika. Chromecast pozwala na wygodne odtwarzanie ulubionej muzyki. Można strumieniować utwory również ze swojego smartfona.

HK Citation Bar
HK Citation Bar© Harman Kardon

Dostępność rozwiązania multi-room oznacza, że sprzęt może pozwolić na odtwarzanie tego samego w różnych pomieszczeniach. Wymiary belki to 1150 mm x 64 mm x 115 mm, natomiast waga wynosi 4 kg. Wizualnie soundbar prezentuje się dobrze i bez problemu wkomponuje się w otoczenie. Cena Harman Kardon Citation Bar znajduje się w okolicach 4300 zł.

Marcin Hołowacz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)