SoundCloud Download ikona

SoundCloud Download2.1.31.315

WindowsMultimediaPobieranie wideoSoundCloud Download
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SoundCloud Download to narzędzie umożliwiające wygodne i szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu SoundCloud, a także ich konwersję do powszechnie wykorzystywanych formatów takich jak AVI, MP4 oraz MP3.

Aplikacja wchodzi w skład popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak inne rozwiązania tego producenta udostępnione zostało bezpłatnie. Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i oferuje funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo pobierać i zapisywać na lokalnym dysku publikowane na łamach SoundCloud materiały wideo. Opcjonalnie możliwe jest również wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmików i przechwytywanie jej do plików MP3.

SoundCloud Download pozwala użytkownikowi pobierać klipy w różnych jakościach (także w najwyższej Full HD, 4K a nawet 8K). Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość zarządzania nazwą pobieranych plików wideo czy też dodawania nowo pobranych multimediów do biblioteki iTunes. Aplikacja umożliwia pobieranie materiałów wideo z wykorzystaniem serwerów proxy oraz VPN.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 159
Data aktualizacji15 sie 2017
Rozmiar pliku47.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SoundCloud Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)