Spędzasz Walentynki 2020 na własną rękę? PornHub ma okolicznościową promocję

Spędzasz Walentynki 2020 na własną rękę? PornHub ma okolicznościową promocję

fot. Shutterstock.com
fot. Shutterstock.com
Piotr Urbaniak
12.02.2020 09:48, aktualizacja: 12.02.2020 10:10

PornHub chce być twoją walentynką. To hasło, pod jakim największy serwis z filmami dla dorosłych, rozpoczął okolicznościową kampanię promocyjną na zbliżające się święto zakochanych. Oferuje tygodniowy dostęp do treści premium zupełnie za darmo.

Spostrzegawczy zauważą zapewne, że PornHub zawsze przy rejestracji daje tygodniowy okres próbny. Zazwyczaj jednak wymaga on podpięcia do konta karty kredytowej i ewentualnie anulowania subskrypcji przed rozpoczęciem ściągania opłat. Tym razem jest inaczej. Żadne dane rozliczeniowe nie są wymagane.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy do adresu serwisu dopisać /valentines, a następnie w prawym górnym rogu otwartej podstrony wybrać Otrzymaj Darmowe Premium.

Obraz

Promocja ma ruszyć w nocy z 13 na 14 lutego, aczkolwiek poświęcona jej podstrona jest już otwarta. Choć w tej chwili nie da się jeszcze przeprowadzić z jej poziomu rejestracji.

PornHub, znany ze śmiałych jak na reprezentowaną branżę działań marketingowych, akcję z darmowymi premium na Walentynki przeprowadza regularnie od lat. Można się też spodziewać, że serwis opublikuje obszerne statystyki za dzień 14 lutego i kilka kartek życzeniowych z, mówiąc eufemistycznie, dwuznacznymi hasłami.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)