Spider-Man Unlimited3.8.1

iOSGryZręcznościoweSpider-Man Unlimited
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Spider-Man Unlimited to kolejny runner od Gameloftu, tym razem oparty o uniwersum Spider-Man Unlimited. Ilość urozmaiceń sprawia, że tytuł ten wyróżnia się na tle innych produkcji z tego gatunku.

Gra posiada rozbudowaną warstwę fabularną, która choć nie jest najważniejsza, umila nam zabawę. W historię wprowadza nas już pierwsza misja. Każde kolejne zadanie odkrywa jej fragment. W grze spotkamy wielu bohaterów znanych z uniwersum Marvela. Historia będzie się rozwijać wraz z kolejnymi aktualizacjami. Choć trzon zabawy to klasyczny runner, Gameloft wzbogacił go w wiele dodatkowych urozmaiceń. Nasz bohater nie tylko biega, skacze i się ślizga, ale też używa swojej pajęczyny, walczy z przeciwnikami i wspina się po budynkach.

Poza główną rozgrywką czeka nas sporo elementów do odblokowania oraz kupienia. Inne wcielenia Spider-Mana, stroje, ulepszenia. Niestety gra to także rozbudowana mikropłatność. Standardowo dla tego typu tytułów mamy np. limit gier, który regeneruje się co jakiś czas, chyba że z góry zapłacimy za jego zresetowanie.

Na pochwałę zasługuje bardzo dobra, komiksowa oprawa graficzna. Spider-Man Unlimited co pewien czas pobiera dodatkowe dane z sieci, warto o tym pamiętać jeżeli mamy urządzenia z małą ilością pamięci.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań228
Data aktualizacji15 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)