iOSGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektySplit Pic - Photo Collage Maker, Selfie Editor & Camera Blender
Split Pic - Photo Collage Maker, Selfie Editor & Camera Blender ikona

Split Pic - Photo Collage Maker, Selfie Editor & Camera Blender6.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Split Pic - Photo Collage Maker, Selfie Editor & Camera Blender to program do edycji fotografii, dzięki któremu można tworzyć kolaże z przenikających się zdjęć i nakładać na nie filtry.

W aplikacji mamy do wyboru kilkanaście wariantów układu zdjęć w kolażu. Możemy użyć zarówno jednej fotografii, jak też wybrać np. układ z czterech pionowych lub poziomych równych pasów, w warstwą w kształcie serca w środku zdjęcia na planie kwadratu itp. Dzięki temu można wdrożyć bardzo wiele pomysłów na fotograficzne kolaże. Zdjęcia do kolażu można dodać na dwa sposoby: za pomocą aparatu fotograficznego (przedniego lub tylnego) oraz spośród plików w pamięci urządzenia. Gotowe zdjęcia możemy wykadrować, a następnie ustawić skalę przenikania, nałożyć jeden z kilku filtrów oraz dołączyć naklejkę lub napis. Gotową pracę możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić ją (np. e-mailem, na Facebooku, Instagramie lub w innych zainstalowanych aplikacjach).

Sporym minusem Split Pic jest dość zawiła nawigacja. Problemy sprawia zwłaszcza przełączanie między poszczególnymi częściami menu edytora, gdy skorzystamy z danego efektu i chcemy przejść do listy narzędzi. Wtedy zdarza się, że program przenosi do menu głównego.

Aplikacja ma też wersję mini, która instaluje się na zegarkach Apple Watch. Dzięki niej można sterować aparatem fotograficznym w trakcie przygotowywania kolażu, a także usuwać zdjęcia i przeglądać na bieżąco efekty pracy.

W darmowej wersji aplikacji wyświetlane są reklamy, zdjęcia mają znak wodny programu, brakuje też niektórych opcji edycji oraz filtrów. Można je dokupić za pomocą modułu mikropłatności. Pełna wersja Split Pic kosztuje ok. 3 euro, a poszczególne dodatki można kupić w cenie od 1 do 2 euro.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań414
Data aktualizacji11 maj 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Split Pic - Photo Collage Maker, Selfie Editor & Camera Blender ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)