Spotify: tańszy pakiet premium na rok i animowany kafelek w Windowsie

Strona głównaSpotify: tańszy pakiet premium na rok i animowany kafelek w Windowsie
01.12.2017 15:26
Spotify: tańszy pakiet premium na rok i animowany kafelek w Windowsie

Użytkownicy Spotify korzystający z aplikacji UWP dla Windowsa 10, po ostatniej aktualizacji programu mogli zauważyć niewielką nowość – animację kafelka programu, o ile ten przypięty jest do ekranu startowego. Niestety, choć zadbano o dostosowanie animacji do kafelków w różnych rozmiarach, zobaczymy tam póki co wyłącznie propozycje list odtwarzania i inne reklamy muzyczne.

350207337543460801

Funkcję można więc traktować tylko jako ciekawostkę, choć jest z pewnością zapowiedzią bardziej pożądanych animacji na kaflu, związanych choćby z odtwarzanym w danym momencie utworem. Aktualizacja jest już dostępna w Sklepie i o ile nie została jeszcze zainstalowana automatycznie, można ją wymusić. Spotify można oczywiście znaleźć w naszej bazie.

Promocja na pakiet premium

Prócz tej nowości, Spotify wprowadza także nową metodę opłaty za abonament premium. Od teraz do końca grudnia usługę można wykupić z góry na cały rok, oszczędzając przy tym około 40zł.

350207337543657409

Za 12 miesięcy usługi zapłacić przyjdzie bowiem 199zł, co w przypadku comiesięcznego rozliczenia wystarczyłoby na opłatę tylko za 10 miesięcy – przy kupnie z góry dostajemy więc 2 miesiące gratis. Po roku korzystania subskrypcja i sposób opłat ma wrócić do standardowego, comiesięcznego trybu. Z promocji można skorzystać odwiedzając poświęconą jej stronę Spotify.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)