Spotify trafiło do Sklepu Windowsa 10, ale tylko na pulpity

Strona głównaSpotify trafiło do Sklepu Windowsa 10, ale tylko na pulpity
21.06.2017 10:59
Spotify trafiło do Sklepu Windowsa 10, ale tylko na pulpity

Jeden z największych muzycznych serwisów streamingowych jakim jest Spotify, doczekał się swojej nowej odmiany. Aplikacja trafiła właśnie do Sklepu Windowsa i od wczoraj można pobierać ją dla systemu Windows 10 oraz 10 S. Niestety, wbrew oczekiwaniom nie jest to na tę chwilę typowa aplikacja uniwersalna, która zadziała także na Xboksie oraz Windowsie Mobile. Czy warto ją zatem zainstalować?

Już po pierwszych chwilach spędzonych z programem okazuje się, że tak. Aplikacja działa równie sprawnie, jak jej odpowiednik Win32, z którego została przekonwertowana, a ponieważ pobieramy ją wprost ze Sklepu Windowsa, możemy liczyć na wygodnie przebiegający proces aktualizacji i nieco większe bezpieczeństwo podczas działania. Funkcjonalność programu pozostaje przy tym taka sama, podobnie jak wygląd interfejsu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Warto zwrócić uwagę, iż Spotify dla interfejsu Modern można pobierać od razu we wszystkich krajach, w których usługa jest dostępna. Komplikacje pojawiały się jedynie wśród użytkowników, którzy podejmowali próbę pobrania i instalacji programu zaledwie kilka chwil po jego udostępnieniu w Sklepie – wszystko wskazuje jednak na to, że problemy te zostały już rozwiązanie i aplikacja jest bezproblemowo osiągalna dla wszystkich.

Niestety na tę chwilę nie mówi się, kiedy można spodziewać się premiery Spotify w pełnej wersji UWP, która zwiększy dostępność programu także dla użytkowników innych urządzeń niż komputery i tablety. Konwersja z aplikacji Win32 jest jednak dobrym początkiem, zatem pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość. Nowe Spotify możecie już znaleźć w naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)