AndroidGryZręcznościoweSquareboy vs Bullies
Squareboy vs Bullies ikona

Squareboy vs Bullies1.0.22

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Squareboy vs Bullies to gra zręcznościowa, przypominająca stare produkcje z konsol przenośnych typu Nintendo. W grze toczymy walki uliczne, broniąc się przed atakami drobnych wyrostków.

Gra oferuje prostą, ale bardzo wciągającą zabawę. Sterujemy małą, komiksową postacią, która zostaje napadnięta i pobita na ulicy, a następnie przechodzi kurs azjatyckich sztuk walki pod okiem mistrza. Po szkoleniu, wraca do miasta, aby pomścić swoją krzywdę. Wszystko na ekranie dzieje się dynamicznie i szybko, gracz ma do wyboru sporo kombinacji klawiszowych, za pomocą których zadaje ciosy, np. z wyskoku lub hakiem.

W Squareboy vs Bullies ciekawie rozwiązano kwestię sterowania postacią. Ekran w grze podzielony jest na dwie części: u góry toczy się akcja, na dole zaś znajdziemy przyciski: cztery do poruszania się, a dwa do zadawania ciosów. Ich układ przypomina ten znany np. z konsoli Gameboy. To sprawia, że gra jest ciekawą propozycją dla miłośników gier komputerowych w stylu retro.

W grze wyświetlane są reklamy, które można wyłączyć płacąc niecałe 5 zł. Ponadto, Squareboy vs Bullies można zintegrować z usługą Gry Google Play.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentThe_R
Liczba pobrań57
Data aktualizacji23 paź 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Squareboy vs Bullies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)