WindowsGryDla dzieciStar Stable

Star Stable

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Star Stable to przeglądarkowa gra dla dziewczynek w wieku od 9 do 16 lat. Jest to MMORPG, którego tematem przewodnim są konie towarzyszące naszym postaciom w trakcie kolejnych przygód. Całość można przetestować za darmo (produkcja staje się płatna po zdobyciu 5. poziomu doświadczenia).

Idealna dla nastolatek

Akcja gry Star Stable rozgrywa się w fantastycznej krainie Jorvik, gdzie możemy spotkać mnóstwo innych graczy z całego świata. Zanim jednak przystąpimy do zabawy, będziemy musieli dostosować wygląd swojego konia do własnych preferencji za pomocą wbudowanego edytora. Dopiero potem wsiądziemy na wierzchowca, by wspólnie z nim przeżyć rozmaite przygody.

Graj z innymi graczami

Star Stable kładzie ogromny nacisk na aspekty społecznościowe, dlatego też podczas rozgrywki musimy wchodzić w interakcje z innymi osobami przebywającymi na tym samym serwerze. Gra oferuje liczne atrakcje, takie jak chociażby wspólna eksploracja świata, przeprowadzanie dialogów bądź też rywalizacja w wyścigach.

Pomiędzy kolejnymi wyprawami w Star Stable opiekujemy się i trenujemy własne konie. Początkowo mamy do dyspozycji jednego wierzchowca, ale dość szybko wejdziemy w posiadanie przedstawicieli innych ras, co pozwala nam wybrać najlepszego kompana przed rozpoczęciem danej misji.

Star Stable – cechy gry:

  • MMO dla dziewczynek, które nie wymaga instalacji (działa w przeglądarce)
  • możliwość zaprojektowania własnego konia
  • wiele atrakcji w trybie multiplayera
  • konieczność opiekowania się własnym koniem
  • wersja darmowa pozwala na osiągnięcie maksymalnie 5 levelu
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 208
Data aktualizacji17 maj 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)