SteelSeries przedstawia nowe akcesoria w rodzinie słuchawek Arctis

SteelSeries przedstawia nowe akcesoria w rodzinie słuchawek Arctis

SteelSeries przedstawia nowe akcesoria w rodzinie słuchawek Arctis
13.03.2017 14:17

SteelSeries, lider i innowator w dziedzinie tworzenia peryferii komputerowych, zaprezentował dziś nową linię akcesoriów dla rodziny słuchawek Arctis. Nowe urządzenia, posiadające śmiałe kolory i wzory, inspirowane grami wideo, przekształcają słuchawki Arctis w unikalne dzieła sztuki.

Biorąc to, co najlepsze od projektantów gier oraz ulicznych artystów, stworzyliśmy opaski, które łączą w sobie gry i kulturę, wyrazistość i piękno – komentuje Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. Projekt Arctis i wizja lifestyle’owych słuchawek dla graczy zostają ostatecznie uzupełnione o ostatni element układanki. Zostaliśmy partnerem światowej sławy artystów, którzy przekształcili słuchawki Arctis w coś unikalnego. Nasze produkty wyglądają lepiej niż jakikolwiek inny zestaw słuchawkowy – dodaje Rabbani.

Kolekcja stworzona przez artystów

Uznani artyści, Lauren Asta i ThankYouX, zaproponowali niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Asta dzieli swój czas pomiędzy San Francisco i siedzibą główną SteelSeries w Chicago. Proponując kolorystykę pałąka, pokazała, jak widzi i co znaczą dla niej gracze. ThankYouX wyrobił sobie markę na ulicach Los Angeles dzięki kolorowym, kultowym graffiti. Do powstania kolekcji pałąków, inspirację zaczerpnął bezpośrednio z samych słuchawek Arctis.

Obraz

Firma SteelSeries współpracując z wybranymi artystami z grupy Design by Humans opracowała ekskluzywną serię opasek inspirowaną grami i kulturą graczy. Spośród przygotowanych 9 unikalnych wzorów, fani duńskiego producenta mają możliwość wybrać projekt, który trafi do sprzedaży jako pierwszy. Użytkownicy mogą oddać głosy na stronie: steelseries.com/headbandvote.

Obraz

Akcesoria do słuchawek Arctis można zakupić za 14,99 dolarów wyłącznie w oficjalnym sklepie producenta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)