bDZWIIBh
Steppy Pants ikona

Steppy Pants

Strona głównaiOSGryPlatformoweSteppy Pants
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steppy Pants to gra zręcznościowa, w której użytkownik wciela się w bohatera mającego problem z chodzeniem. Zadaniem gracza jest wytrwać jak najdłużej na planszy, ostrożnie stawiając kroki.

bDZWIIBj

W grze znajdziemy ciekawą szatę graficzną. Wszystkie elementy wykonane są charakterystycznych klocków, znanych z Minecrafta i utrzymane są w żywych, jasnych kolorach. Sterujemy bohaterem wędrującym przez chodnik w wirtualnym mieście i mającym spore problemy z utrzymaniem równowagi. Zadaniem gracza jest utrzymać go na nogach jak najdłużej. Sterujemy za pomocą dotknięć ekranu, a im dłużej przytrzymamy palec, tym większy krok wykona nasz bohater. Trzeba więc w tej grze sprytu i wyczucia, aby nie wywrócić sterowanej przez nas postaci.

Dodatkowym utrudnieniem w Steppy Pants są szczeliny między płytami chodnikowymi. Nadepnięcie na nie oznacza, że sterowana postać się wywróci i zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Ponadto, wędrując będziemy zbierać złote monety. Służą one jako waluta do zakupu nowych ubrań dla postaci kierowanej przez gracza.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności. Korzystając z nich, możemy dokupić nowe elementy stroju sterowanego przez nas bohatera i przebrać go np. za zombie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań81
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Steppy Pants ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZWIIBO
bDZWIICf