Story Remix bez 3D: Fall Creators Update właśnie stało się trochę nudniejsze

Story Remix bez 3D: Fall Creators Update właśnie stało się trochę nudniejsze
18.08.2017 15:15
Story Remix bez 3D: Fall Creators Update właśnie stało się trochę nudniejsze

Aplikacja Zdjęcia na Windows 10 otrzymała ostatnio sporą aktualizację, przynoszącą nowe funkcje, a także będącą zapowiedzią kolejnych opcji, które dostaniemy w Fall Creators Update. Jedną z tych najbardziej ciekawych miała być możliwość wstawiania obiektów 3D do filmów. Niestety, tej wyczekiwanej funkcji nie dostaniemy w kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10.

350203473767393217

Kolejna aktualizacja Windowsa 10, czyli Fall Creators Update, to kolejny ukłon w stronę twórców. Tym razem dostaną oni program Store Remix, którego można określić zaawansowaną przeglądarką oraz edytorem zdjęć i filmów. Według wcześniejszych zapowiedzi, miał on otrzymać algorytmy Microsoftu, które będą w stanie rozpoznawać osoby, obiekty i przestrzeń. Wszystko to by użytkownik mógł wstawiać do filmów trójwymiarowe animacje.

Trzeba przyznać, że funkcje umieszczenia obiektów 3D zapowiadają się naprawdę ciekawie, a edytowane za ich pomocą materiały prezentują się efektownie. Jednakże na ich premierę przyjdzie nam poczekać dłużej niż wcześniej zapowiadano. Ashlie Little z Microsoftu napisała na swoim Twitterze, że funkcja jednak nie pojawi się wraz z Fall Creators Update i zostanie wprowadzona później, prawdopodobnie w ciągu kilku miesięcy od udostępnienia dużej aktualizacji Windowsa 10.

Introducing Story Remix in Windows 10

Nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie dodana zostanie wspomniana funkcja. Możliwe, że pojawi się wraz z jedną z aktualizacji do samej aplikacji Zdjęcia lub będziemy musieli czekać do kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10.

Nie jest to pierwsze usunięcie funkcji z Fall Creators Update. Do Windowsa 10 nie trafi także Windows Timeline. Niestety, ale z kolejnymi informacjami, zbliżająca się aktualizacja robi się nie tylko coraz bardziej uboższa, ale także coraz nudniejsza.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)