iOSKomunikacja/społecznośćInne programy do komunikacjiStreamago
Streamago ikona

Streamago

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Streamago to aplikacja, za pomocą której można prowadzić transmisje wideo na żywo i udostępniać je w serwisach społecznościowych.

Dużą zaletą usługi Streamago jest fakt, że pozwala ona dzielić się prowadzoną transmisją w sporej liczbie innych serwisów internetowych.Takie narzędzia, jak twitterowy Periscope lub Faceobok Live, są ograniczone do jednej platformy. Streamago stawia na ilość i wygodę dzielenia się treścią. Na ekranie głównym urządzenia w trakcie transmisji wyświetlają się przyciski, za pomocą których szybko udostępnimy ją na Facebooku, Twitterze, Facebook Messengerze, WhatsApp oraz komunikatorze Indoona. Ponadto, możliwe jest wykorzystanie innych zainstalowanych na smartfonie usług do dzielenia się treściami.

Program obsługuje zarówno przednią, jak i tylną kamerę urządzenia. Transmisje możemy prowadzić publicznie lub prywatnie, ograniczając jej zasięg do określonej grupy osób. Nagrania publiczne trafią do zakładki Streamago TV, gdzie możemy je oglądać na żywo lub uruchomić odtwarzanie w trybie Replay po ich zakończeniu. Każdą transmisję można komentować, a także zostawiać transmitującemu "cukierki", które służą jako gest polubienia. Możliwe jest też dodawania profili innych użytkowników Streamago do obserwowanych, z powiadomieniami o prowadzeniu przez nich nagrania.

Aplikacja wymaga zalogowania się, a do tego celu użyjemy konta na Facebooku. Przed rozpoczęciem pracy ze Streamago warto przejrzeć domyślne ustawienia prywatności: posty z nagraniem trafiają na wall użytkownika na Facebooku jako treści publiczne.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań80
Data aktualizacji25 kwi 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Streamago ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)