Super Phantom Cat ikona

Super Phantom Cat1.162

AndroidGryZręcznościoweSuper Phantom Cat
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Super Phantom Cat to wciągająca gra zręcznościowa, utrzymana w klimacie gier znanych z komputerów Amiga lub Commodore. Sterujemy w niej komiksowym kotem, pokonując kolejne plansze.

Gra nawiązuje bardzo mocno do dawnych produkcji rozrywkowych z czasów, gdy komputery osobiste były bardzo archaiczne. Szata graficzna aplikacji przypomina właśnie tę znaną z gier starej daty, podobnie jak komiksowa muzyka utrzymana w konwencji disco.

W Super Phantom Cat sterujemy kotem, który z wyglądu przypomina postaci znane z kreskówek, a plansze, które będziemy pokonywać, przypominają scenerię znaną z Minecrafta. Na swojej drodze gracze spotkają sporo przeszkód, m.in. pochylnie, ślepe zaułki, wysokie ściany i najeżone kolcami przepaści. W grze spotkamy też innych bohaterów - zarówno nam życzliwych, którzy pomogą pokonać niektóre bariery, jak też nastawionych wrogo, których trzeba będzie unieszkodliwić. Trzeba też uważać, bo na każdej z plansz mamy do wykorzystania tylko trzy życia. Tracąc je, misję trzeba będzie zaczynać od początku.

Grając, będziemy zdobywać złote monety oraz gwiazdy. To ważne, bo dzięki temu możemy zebrać środki na odblokowanie kolejnych postaci, którymi będziemy sterować w grze.

Grę Super Phantom Cat można zintegrować z usługą Gry Google Play, co pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google oraz rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVeewo Games
Liczba pobrań81
Data aktualizacji13 cze 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Super Phantom Cat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)