iOSGryStrategiczneSurvivalcraft
Survivalcraft ikona

Survivalcraft

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Survivalcraft najprościej określić mianem mobilnego Minecrafta. Będzie to jednak stwierdzenie bardzo krzywdzące. Survivalcraft powstawał od początku z myślą o urządzeniach mobilnych, dlatego sprawuje się na nich wyśmienicie.

Zasady gry różnią się minimalnie od trybu jaki wybierzemy, ale główna idea jest taka sama, przetrwać w nowym świecie tworząc różnorakie obiekty i budowle. Grać możemy całkowicie bezstresowo, mając dostęp do wszystkich elementów, bądź też w trybach w których każda pomyłka może nas kosztować życie, a każdy minerał jest na wagę złota. Pomiędzy trybami możemy dowolnie przechodzić w już stworzonych światach.

Pierwszą sporą zaletą Survivalcrafta jest ogromna społeczność oraz wsparcie dla niej ze strony autora i gry. Z jej poziomu możemy w łatwy sposób udostępniać swoje światy jak i pobierać dzieła innych graczy, w tym nowe tekstury i obiekty. Możemy również tworzyć kopię bezpieczeństwa i odzyskać ją na dowolnym innym urządzeniu (w tym z innym systemem).

Na uwagę zasługuje także sterowanie. Stworzone od początku z myślą o urządzeniach mobilnych. Sprawuje się świetnie i sprawia, że tworzenie nawet skomplikowanych budowli na małym ekranie smartfona to czysta przyjemność. Równie pozytywnie zaskakują opcje i ustawienia. Edytować możemy wiele aspektów gry, interfejs, sterowanie, grafikę itp. Wszystko po to by dopasować tytuł do swoich potrzeb i możliwości urządzenia na którym korzystamy z gry. Survivalcraft posiada darmową wersję próbną ograniczoną czasowo.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań197
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Survivalcraft ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)