AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweSwipe for Facebook
Swipe for Facebook ikona

Swipe for Facebook9.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Swipe for Facebook to klient serwisu społecznościowego Facebook. Za pomocą aplikacji można przeglądać najnowsze treści, dodawać wpisy i zdjęcia, odczytywać oraz wysyłać wiadomości, a także meldować się w wybranych lokalizacjach.

Program oferuje prosty interfejs, przypominający ten znany z Facebooka w wersji na mobilne przeglądarki internetowe. Pomiędzy poszczególnymi kategoriami z informacjami przesuwamy się za pomocą gestów dłonią na ekranie urządzenia w lewo lub w prawo, a domyślnie znajdziemy tam kartę ze strumieniem aktualności, zaproszenia do znajomych i informacje o powiadomieniach. Z kolei w górnej części interfejsu dostępna jest wyszukiwarka oraz skrót do skrzynki z wiadomościami.

Większość funkcji aplikacji ukryta jest w dostępnym w prawym górnym rogu ekranu menu. To m.in. oś czasu użytkownika, czat, popularne wpisy, facebookowe wspomnienia, zdjęcia, strony, grupy oraz wydarzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że nawigowanie w programie Swipe for Facebook jest proste, a aplikacja nie jest przeładowana funkcjami na ekranie głównym.

Program ma elementy stylu Material Design. To charakterystyczny przycisk widoczny w prawej części ekranu, za pomocą którego dodamy wpis tekstowy, zdjęcie lub oznaczymy lokalizację.

Dostęp do niektórych funkcji aplikacji jest zarezerwowany dla wersji Pro. Kosztuje ona ok. 14 zł i znajdziemy w niej możliwość filtrowania powiadomień, dodatkowe opcje personalizacji wyglądu programu, tryb oszczędzania energii oraz opcję wyciszania powiadomień we wskazanych godzinach nocnych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań348
Data aktualizacji26 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Swipe for Facebook ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)