AndroidGryZręcznościoweSwirly
Swirly ikona

Swirly1.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Swirly należy do gatunku gier zręcznościowych. Pod pozorem prostej mechaniki stworzono bardzo wciągającą i bogatą rozgrywkę. Opanowanie jej zasad nie powinno sprawić nikomu problemu, jednak osiągnięcie dobrego wyniku to sprawa znacznie trudniejsza.

Zasady w Swirly są proste i oparte na jednym geście- dotknięciu ekranu. W ten sposób opuszczamy dany element. Nasze zadanie polega na takiej jego aktywacji, aby spadając trafi w odpowiednie pole. Te w większości przypadków znajduje się na okręgu. Rodzaj jego ruchu oraz szybkość są zmienne. To jaki element i pole będzie dostępne w danym zadaniu zależy od wybranej misji. A jest ich sporo.

Zabawa choć z pozoru wydaje się prosta, bardzo szybko zaczyna być wymagająca. Dzięki umiejętnemu budowaniu poziomu trudności gra nie nudzi, a zarazem nie zniechęca. Na uznanie zasługuje także oprawa graficzna i dźwiękowa. Rzadko w tego typu grach można usłyszeć komunikaty w języku polskim. Grafika choć nie razi ilością efektów jest różnorodna i spójna.

W Swirly natrafimy na mikropłatności, nie są one jednak konieczne w bezstresowej zabawie. Za niewielką opłata możemy pozbyć się reklam. Gra jest idealną propozycją zarówno na krótkie przerwy jak i chwilę dłuższego relaksu. Dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Swirly ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)