Synology DS1019+ oraz DS2419+: nowe NAS‑y dla wymagających

Synology przedstawia nowe NAS-y
Synology przedstawia nowe NAS-y
Redakcja

14.02.2019 17:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Synology wychodzi po raz kolejny naprzeciw rosnącym potrzebom wymagających użytkowników indywidualnych i firmowych, prezentując dwa nowe zaawansowane modele NAS-ów. Mniejszy obsługuje 5 dysków, a większy – aż 12.

"Profesjonalnym użytkownikom domowym lub użytkownikom SOHO zawsze trudno jest znaleźć serwer NAS zapewniający doskonałą wydajność i skalowalność, nadające się do wielu zastosowań. DS1019+ eliminuje wszelkie problemy związane z kompaktową konstrukcją obudowy", stwierdził Kevin Meng, menedżer ds. produktu w firmie Synology Inc.

„Nie wszystkie małe i średnie firmy mają dedykowaną serwerownię do wdrażania infrastruktury.” – mówi Jason Fan, kierownik ds. produktów w firmie Synology Inc. – „Model DS2419+ został zaprojektowany, aby ułatwić rozwijającym się firmom bezproblemowe wdrażanie szerokiego i skalowalnego rozwiązania pamięci masowej, które można łatwo wpasować w istniejące środowisko biurowe.”

DS1019+ to zupełnie nowy, 5-kieszeniowy NAS zaprojektowany dla małych biur i entuzjastów IT.

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi, pamięci 8 GB i silnikowi szyfrowania AES-NI, DS1019 + zapewnia wyższą przepustowość w sekwencyjnym odczycie i zapisie (ponad 225 MB / s nawet w szyfrowaniu).

Synology DS1019+, fot. materiały prasowe Synology.
Synology DS1019+, fot. materiały prasowe Synology.

Wyróżnione funkcje obejmują:Wbudowane dwa gniazda M.2 NVMe SSD do tworzenia pamięci podręcznej SSD, bez zajmowania wewnętrznych tac dyskowych.Obsługuje dwukanałowe, transkodowanie wideo 4K w czasie rzeczywistym.Możliwość skalowania do 10 napędów za pomocą jednej jednostki rozszerzeń DX517.Model DS1019+ jest objęty 3-letnią gwarancją Synology i może zostać przedłużony do 5 w ramach EW201 (Rozszerzona gwarancja - pakiet licencji).

DS2419+ to nasz nowy 12-kieszeniowy model DiskStation z rodziny platform Intel "Denverton". Jest to NAS o dużej pojemności i skalowalnym, odpowiedni dla małych i średnich firm.

Dzięki opcjonalnej obsłudze NIC 10GbE, DS2419 + zapewnia wyjątkową wydajność przy ponad 1,716 MB / s odczytu i 671 MB / s zapisu.

Synology DS2419+, fot. materiały prasowe Synology.
Synology DS2419+, fot. materiały prasowe Synology.

Wyróżnione funkcje obejmują:

  • Czterordzeniowy procesor 2,1 GHz z obsługą AES-NI. 4 GB pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 32 GB
  • Skalowalność do 336TB dzięki Synology DX1215
  • Zwiększenie wydajności IOPS z pamięcią podręczną M.2 NVMe / SATA SSD poprzez opcjonalną kartę adaptera M2D18

Model DS2419+ jest objęty trzyletnią ograniczoną gwarancją firmy Synology. Rozszerzona gwarancja jest również dostępna jako opcjonalny pakiet z EW202.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)