Synology DS220j – nowy budżetowy NAS z 2 zatokami na dyski twarde

Synology DS220j – nowy budżetowy NAS z 2 zatokami na dyski twarde

Synology wprowadza na rynek nowy NAS, fot. Getty Images
Synology wprowadza na rynek nowy NAS, fot. Getty Images
Redakcja
13.03.2020 17:07

Firma Synology wprowadziła na rynek nowy 2-zatokowy NAS. Model DS220j to przedstawiciel podstawowej klasy, który sprawdzi się głównie na potrzeby tworzenia backupów danych i zarządzania nimi.

„Łatwość robienia zdjęć i nagrywania filmów sprawia, że każdy może zostać twórcą treści. Efektywne zarządzanie zasobami cyfrowymi i przechowywanie ich, zarówno do użytku osobistego, jak i do udostępniania innym, stało się częstym wyzwaniem" – powiedział Michael Wang, menedżer ds. produktów w firmie Synology Inc. „Ekonomiczny serwer DS220j pozwala każdemu łatwo skonfigurować osobistą chmurę do przechowywania i organizowania danych z innych urządzeń".

Synology DS220j, fot. materiały prasowe.
Synology DS220j, fot. materiały prasowe.

Rozpocznij tworzenie kopii zapasowej danych!

Włącz automatyczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć na urządzeniu mobilnym, aby ułatwić zarządzanie zawartością. Osobiste rozwiązanie do zarządzania zdjęciami, Synology Moments, umożliwia przeglądanie całej kolekcji zdjęć i filmów w podróży, zwalniając jednocześnie cenne miejsce na urządzeniu przenośnym.

Utwórz własną chmurę za pomocą aplikacji Synology Drive. Łatwo udostępniaj i synchronizuj pliki z innymi osobami i między urządzeniami.

Synology DS220j, fot. materiały prasowe.
Synology DS220j, fot. materiały prasowe.

Dodatkowe funkcje:

Obsługa do 32TB (Maksymalna pojemność wewnętrzna)Obsługa programu macOS Time MachineTworzenie kopii zapasowych i synchronizacja z innymi urządzeniami lub chmurami publicznymiZarządzanie przy użyciu systemu operacyjnego Synology DiskStation Manager

Rozwiązanie DS220j działa na solidnej platformie zarządzania danymi DiskStation Manager, która zapewnia bezpieczeństwo danych i wydajność pracy.

Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę Business Choice magazynu PCMag już po raz szósty.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)