System Monitor Lite ikona

System Monitor Lite1.5.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

System Monitor Lite to narzędzie do monitorowania pracy naszego telefonu oraz systemu. Przedstawia wiele przydatnych informacji w tym o obciążeniu procesora, pamięci czy też połączeniach sieciowych.

Główny ekran aplikacji składa się aż z 10 kategorii. Każda z nich pozwala śledzić część pracy naszego telefonu. W zależności od wybranej kategorii dane przedstawiane są w różnej formie. Możemy sprawdzić obecne obciążenie procesora i ram, aplikacje które najczęściej z nich korzystają, sprawdzić statystyki pamięci, baterii oraz jej temperaturę. Wszystkie informacje są przedstawione w czytelnej i miłej dla oka formy.

Zarówno wygląd jak i czas odświeżania możemy edytować w ustawieniach. System Monitor posiada także kilka dodatkowych opcji, takich jak np. prezentowanie obciążenia na żywo podczas korzystania z innych aplikacji. Są one jednak dostępne dopiero w płatnej wersji programu. Edycja Lite dobrze sprawdza się w monitorowaniu pracy naszego urządzenia, dodatkowo co nie jest często w tego typu programach wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań376
Data aktualizacji13 sty 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
System Monitor Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)