Sztuczki i kruczki w Windows 8.1, czyli czwarty odcinek porad dla mniej i bardziej zaawansowanych

Strona głównaSztuczki i kruczki w Windows 8.1, czyli czwarty odcinek porad dla mniej i bardziej zaawansowanych
09.06.2015 15:34

Zapraszamy do obejrzenia czwartej części serii Sztuczki i kruczki w Windows 8.1. Pod tym enigmatycznie brzmiącym tytułem kryją się zarówno proste porady, które ułatwiają codzienną pracę z systemem, jak i triki przeznaczone dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników albo po prostu tych, którzy lubią czasem trochę pogrzebać w swoim systemie.

Warto też zwrócić uwagę, że spora część przedstawianych przez nas porad jest na tyle uniwersalna, że znajdzie zastosowanie nie tylko w bieżącej wersji Windows, ale także w starszym Windows 7 i nadchodzącym Windows 10. Kolejne porady pojawią się już w przyszłym tygodniu. Zachęcamy także do obejrzenia trzech poprzednich odcinków.

Wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, zapraszamy do zasubskrybowania naszego oficjalnego kanału na YouTube. Regularnie pojawiają się tam filmy ze świata nowych technologii, między innymi cotygodniowy Snapshot, czyli piątkowy przegląd wydarzeń na luzie. Będziemy też wdzięczni za ocenianie naszych filmów na YouTube, jeśli oczywiście się Wam spodobają.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)