Szukamy programisty PHP, który zmigruje nam IPB do phpBB lub myBB (szykujemy też inne zmiany)

Strona głównaSzukamy programisty PHP, który zmigruje nam IPB do phpBB lub myBB (szykujemy też inne zmiany)
23.09.2016 13:51
Szukamy programisty PHP, który zmigruje nam IPB do phpBB lub myBB (szykujemy też inne zmiany)
Redakcja
Redakcja
bDXJoyOK

Temat w zasadzie mówi wszystko. Chcielibyśmy przemigrować nasze forum z silnika IPB do phpBB. Z platformy phpBB korzystaliśmy już wcześniej, w pewnym momencie projekt phpBB wszedł jednak w okres kryzysowy. Uznaliśmy wtedy, że do dalszego rozwoju lepiej będzie wybrać inną platformę. Postawiliśmy na IPB, co nie okazało się najlepszą decyzją. Dodatkowo, jak na ironię, projekt phpBB dostał jednak drugie życie. Szukamy więc programisty PHP z doświadczeniem, który podjąłby się migracji naszego forum i powrotu phpBB lub myBB. Zdecydowaliśmy się na to między innymi pod wpływem rozmów z Wami podczas ostatniego HotZlotu. Chętnych prosimy o kontakt na adres praca@dobreprogramy.pl. Wyzwanie jest ciekawe, zlecenie oczywiście płatne z perspektywą dalszej współpracy.

bDXJoyOd

Jak pewnie zauważyliście, nie są to jedyne zmiany, jakie szykujemy. W ostatnich tygodniach uruchomiliśmy nowy system komentarzy, który powinien znacznie poprawić komfort dyskusji pod publikacjami żywą dyskusją poniżej. Komentarze wczytują się teraz dynamicznie (zaczynają ładować się w połowie przewijania strony), dzięki czemu same publikacje są dostępne szybciej i lepiej się indeksują. Nowe możliwości sortowania komentarzy pozwolą każdemu czytać komentarze według własnych preferencji i szybko odnajdywać nowe wypowiedzi. Dodatkowo proste wątkowanie pozwala łatwiej wyodrębniać poszczególne dyskusje.

Uruchomiliśmy też możliwość logowania się przy pomocy kont Facebooka i Google. Można w ten sposób zarejestrować u nas nowe konto oraz, co ważne, połączyć swój obecny profil z logowaniem przez swoją wybraną usługę społecznościową.

Teraz pracujemy pełną parą nad nową odsłoną sekcji BLOG. Mieszko szykuje nowoczesny i przyjemny dla oka projekt graficzny, który obejmie zarówno stronę główną bloga, agregaty oraz indywidualne blogi i posty. Lisek obiecuje nowy edytor postów ;) a redakcja dyskutuje nad oddaniem bolda w ręce użytkowników (choć niczego nie obiecujemy). Szykujemy też nowe zasady współpracy z blogerami, o których wstępnie rozmawialiśmy podczas HotZlotu. Idzie więc ekscytująca jesień!

Udostępnij:
bDXJoyPb