Ta mapa pomoże niejednemu Polakowi. Podpowie, gdzie w niedzielę iść na zakupy

Ta mapa pomoże niejednemu Polakowi. Podpowie, gdzie w niedzielę iść na zakupy17.10.2022 17:49
Mapa pokazująca sklepy otwarte w niehandlowe niedziele
Mapa pokazująca sklepy otwarte w niehandlowe niedziele
Źródło zdjęć: © @Rabusek, Mapy Google

Serwis Instalki.pl zwrócił uwagę na ciekawą mapę, która przyda się wielu Polakom. Mapa, opracowana przez jednego z użytkowników serwisu Wykop.pl, posługującego się nazwą @Rabusek, pokazuje sklepy, które są otwarte w niehandlowe niedziele.

Wykop.pl to serwis zaliczany do kategorii tzw. social news, w którym internauci dzielą się z innymi osobami ciekawymi, wyszukanymi w sieci informacjami. Jeden z jego użytkowników o nazwie @Rabusek stworzył specjalną mapę, która jest udostępniona w ramach Map Google. Pokazuje ona, które sklepy są otwarte w niedziele niehandlowe. Taka informacja bez wątpienia przyda się wielu z nas, zwłaszcza że nie każdy ma czas, żeby zrobić zakupy w inne dni.

Mapa pokazuje sklepy otwarte w niehandlowe niedziele

Jak jednak zaznaczają instalki.pl, na mapie nie znajdziemy Żabek, Carrefourów Express ani innych, małych sklepów. Zamiast tego dowiemy się, gdzie znajdują się otwarte, większe markety, a także sklepy budowlane. Wśród nich są m.in. sklepy sieci Auchan, Intermarche, PSB Mrówka, Lewiatan, Bricomarché, Stokrotka Express i wiele innych.

Mapa (którą można znaleźć pod tym adresem) aktualizowana jest co tydzień, a aktualizacje dokonywane są na podstawie zgłoszeń wykopowiczów lub zgłoszeń pochodzących z maili. Oznacza, że tak naprawdę każdy z nas może przyczynić się do rozwoju tego projektu, dzieląc się wiedzą na temat sklepów otwartych w niehandlowe niedzielę w jego okolicy.

Opisana mapa została stworzona dzięki aplikacji "Moje Mapy". Pozwala ono na szybkie projektowanie i udostępnienie szerszemu gronu użytkowników Map Google swoich projektów. Na takiej mapie można zaznaczyć do 10 tys. linii, kształtów lub miejsc.

ZOBACZ TAKŻE: Aplikacja CRADLE zbada twoje oczy. Wystarczy jej zdjęcie

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (185)