AndroidGryZręcznościoweTap the Frog
Tap the Frog ikona

Tap the Frog1.9.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pod pozorem prostych zasad, skrywa się bardzo wciągająco i urozmaicona zabawa. Tap the frog, udowadnia, że na prostych mechanizmach można zbudować bardzo wciągającą grę.

Naszym głównymi jedynym zadaniem w Tap the frog jest uderzanie w ekran. Jak najszybsze uderzanie. Cele jakie będą nam towarzyszyć są bardzo różnorodne. Rozpoczynamy od eliminacji żab widocznych na ekranie, ale to dopiero początek. Kolejne poziomy to wiele różnorodnych mini gier, które pobudzą najróżniejsze części naszego mózgu do szybkiej reakcji. Raz będą to liczby, innym razem kolory, jeszcze innym podobne obiekty. Wszystko to przy sporej presji czasu.

Dzięki dużej różnorodności wyzwań przy Tap the frog ciężko o nudę. Niektóre poziomy będziemy powtarzali wielokrotnie, aby odblokować następne plansze, ale nawet wtedy poczucie znużenia zdominowane jest przez chęć poprawienia wyniku. Choć w grze nie mamy czasu by przyglądać się detalom, autorzy przyłożyli się do ich wykonania.

Tap the frog to pozycja idealna zarówno na kilka minut odprężenia, jak i dłuższe pojedynki. Proste zasady, wraz ze sporą różnorodnością zadań tworzą bardzo wciągającą mieszankę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlaymous
Liczba pobrań136
Data aktualizacji11 sie 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Tap the Frog ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)