AndroidGryPrzygodoweTap Titans
Tap Titans ikona

Tap Titans4.1.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tap Titans to kolejny dowód na to, że dzięki dobremu pomysłowi nawet najprostsza rozgrywka i sterowanie, mogą dać bardzo wciągający i grywalny tytuł. Wystarczy całość dobrze połączyć.

Tap Titans przenosi nas do świata fantasy pełnego bohaterów i potworów. To właśnie zabijanie kreatur jest esencją gry. Każda kolejna jest bardziej wytrzymała, a co pewien czas czeka nas również walka z bossem. To wymaga od nas ciągłych ulepszeń, a jest w czym wybierać.

Poza ulepszeniami dla naszego herosa możemy dokupić i ulepszać dodatkowych członków drużyny, zwiększają oni zadawane przez nas obrażenia. W sklepie znajdziemy także elementy zwiększające otrzymywaną gotówkę, w tym w czasie gdy jesteśmy poza grą. Są to standardowe rozwiązania w tego typu tytułach, jednak tutaj zyskują dzięki bardzo ciekawej oprawie. Dodatkowo autorzy dodali sporo drobnych mechanizmów, które zabezpieczają rozgrywkę przed bezmyślnym zbieraniem środków opartym na pozostawieniu włączonej gry.

Zabawy w Tap Titans powinni spróbować nie tylko miłośnicy takich gier, ale także osoby, które nie miały z nimi wcześniej nic wspólnego. To bardzo dobrze przemyślana i wykonana pozycja.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGame Hive
Liczba pobrań89
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Tap Titans ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)