AndroidPersonalizacjaTapety i motywyTapet - Infinite Wallpapers
Tapet - Infinite Wallpapers ikona

Tapet - Infinite Wallpapers9.006.021

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tapet - Infinite Wallpapers to aplikacja, która oferuje bardzo bogatą bazę tapet do wykorzystania na ekranie głównym smartfonu lub tabletu. W aplikacji znajdziemy generator tapet w wysokiej jakości, który pozwala spersonalizować każdy z plików zaproponowanych przez program.

Zaletą programu Tapet jest fakt, że automatycznie dostosowuje rozdzielczość tworzonych tapet do parametrów ekranu w urządzeniu. To sprawia, że każdy plik będzie w maksymalnej możliwej jakości dla danego smartfonu lub tabletu.

Na ekranie głównym aplikacji wyświetli się generator tapet. Jego obsługa jest bardzo prosta i wykorzystuje gesty. Przesuwając palcem do góry ekranu, program dobierze kolejny wzór graficzny (ze skosami, okręgami i wieloma innymi kształtami geometrycznymi). Przesuwając w dół, wrócimy do poprzednio wyświetlanego projektu. Ruch palcem od prawej do lewej wyświetli projekt w tej samej tonacji kolorystycznej, ale z innym wzorem, a ruch od lewej do prawej zachowa wzór, ale podmieni w nim kolory. Gotowy plik możemy zapisać w pamięci urządzenia i udostępnić, a korzystając z dużego przycisku V w dolnej części ekranu szybko ustawimy skomponowaną grafikę jako tapetę ekranu głównego. Obok tego przycisku znajdziemy też ikony podniesionego oraz opuszczonego kciuka. Używając ich uczymy aplikację, które kompozycje są bliższe naszemu gustowi, a które niekoniecznie, co przełoży się na inny sposób dobierania wzorów i kolorystyki podczas kolejnych przygód z programem.

W wysuwanym z lewej strony ekranu menu znajdziemy historię tapet, które stworzyliśmy dzięki programowi Tapet. Z kolei w ustawieniach możemy skorzystać m.in. z możliwości losowego zmieniania przez program tapety, wgrywania własnych zdjęć jako tła projektów tworzonych w Tapet, a także skonfigurować, jakie efekty mają zawierać projekty graficzne. Możliwe jest też stworzenie kopii zapasowej tapet i przesłanie jej np. do Zdjęć Google lub za pomocą innych aplikacji służących do przechowywania danych.

W programie znajdziemy swoisty menadżer wzorów, dzięki któremu określimy, jak często aplikacja ma nam podsuwać tapety z konkretnym wzorem, jednocześnie wyświetlając rzadziej te, które nie przypadły nam do gustu. To funkcja dostępna w wersji Premium, podobnie jak pokaźny zestaw dodatkowych wzorów, dzięki którym możemy stworzyć własne tapety. Aby zyskać do niej dostęp, należy wydać ok. 10 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSharpRegion
Liczba pobrań254
Data aktualizacji23 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Tapet - Infinite Wallpapers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)