AndroidPersonalizacjaTapety i motywyTapety HD & 4K
Tapety HD & 4K ikona

Tapety HD & 4K5.7.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tapety HD & 4K to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – aplikacja zawierająca tapety w jakości High Definition oraz 4K. W bazie danych programu znajdziemy ponad 120 tysięcy grafik do umieszczenia na ekranie smartfona lub tabletu.

Po uruchomieniu narzędzia możemy zapoznać się z najnowszymi tapetami, najwyżej ocenianymi grafikami czy też popularnymi tłami. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przeglądać zawartość Tapet HD & 4K wg kategorii (np. kosmos, lato, dziewczyny, motocykle, psy, samochody, słodycze, wiosna, zwierzęta, tekstury, mężczyźni, chmury i biznes) – mamy tutaj aż 65 działów, w efekcie czego zyskujemy dostęp do mnóstwa tapet.

Tapet HD & 4K umożliwiają ponadto sortowanie zdjęć według daty, rankingu i popularności. Można także dodawać poszczególne grafiki do ulubionych, a nawet udostępniać je innym użytkownikom za pośrednictwem e-maila lub komunikatora internetowego. Istnieje ponadto opcja zapisywania tapet na karcie SD i w galerii w celu późniejszego umieszczenia takich grafik w formie tapety na pulpit. Jeśli rozmiar tła nie odpowiada rozdzielczości ekranu można wykadrować obraz przy użyciu wbudowanego edytora.

Warto wspomnieć, że za pomocą Tapet HD & 4K ustawimy także animowane tapety. Oznacza to, że będą się one zmieniały automatycznie, o ile wybierzemy odpowiednią liczbę grafik i dodamy je do ulubionych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań298
Data aktualizacji6 gru 2023
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Tapety HD & 4K ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)