AndroidNarzędziaInne narzędziaTapPath
TapPath ikona

TapPath1.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TapPath to niewielka aplikacja twórcy popularnego programu „Link Bubble”. Dzięki niej możliwe jest używanie linków niczym za pomocą dodatkowych przycisków w myszce: domyślnie kliknięcie je otwiera, dzięki tej aplikacji użytkownik może skonfigurować akcje po jednokrotnym, dwukrotnym i trzykrotnym szybkim naciśnięciu na link, powodując wywołanie zupełnie innej akcji.

Aplikacja TapPath jest nad wyraz prosta i nie udostępnia wielu ustawień. Ekran główny przedstawia trzy pola odpowiedzialne za efekt naciśnięcia linku, odpowiednio jednokrotnego, dwukrotnego i trzykrotnego. Użytkownik każdemu z tych zachowań może przypisać zupełnie inne akcje np. pojedyncze naciśnięcie odnośnika otworzy przeglądarkę Chrome, dwukrotne prześle go do klienta poczty, a trzykrotne spowoduje uruchomienie systemowego mechanizmu udostępniania. Aby cały mechanizm działał, TapPath musi być w systemie ustawiony jako domyślna przeglądarka. Aplikacja daje taką możliwość, dodatkowo pozwala na wypróbowanie akcji na przykładzie witryny Google.

Ustawienia TapPath ograniczają się do określenia czasu na następne kliknięcie: poprzez regulację tej wartości, użytkownik steruje „czułością” aplikacji na naciskanie w odnośniki. Im krótszy, tym użytkownik szybciej będzie musiał wykonać następny gest. Aplikacja jest płatna, nie oferuje interfejsu w języku polskim, niemniej dzięki jej prostocie nie powinno stanowić to problemu dla większości użytkowników.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChris Lacy
Liczba pobrań168
Data aktualizacji4 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
TapPath ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)