bEgLZhit
Temple Run ikona

Temple Run

Strona głównaiOSGryPrzygodoweTemple Run
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Temple Run to niewielka, acz bardzo wciągająca gra, w której gracz przeistacza się w poszukiwacza przygód, a następnie, niczym Indiana Jones, przeżywa kolejne przygody. Głównym celem jest… bieg po tajemniczych, mistycznych świątyniach w poszukiwaniu skarbów. Jak się jednak okazuje, zadanie to nie należy do najłatwiejszych, po drodze czai się bowiem wiele przeszkód i niespodzianek.

bEgLZhiv

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą prostych gestów, oraz pochylania urządzenia – główny bohater cały czas biegnie, od gracza zależy w którą stronę skręci na rozwidleniu dróg. Musi on również zadbać o to, aby poszukiwacz przeskakiwał przepaście, a także przeturlał się pod pułapkami nad wysokościami. Czasami przychodzi mu też uciekać przed złymi małpami przypominającymi King Konga. Oprócz tego, gracz podczas biegu za pomocą pochylania urządzenia steruje bohaterem tak, aby ten nie wpadł w boczne rozpadliny.

W trakcie biegu nasz poszukiwacz wrażeń zbiera skarby. Są to specjalne monety. Za nie, za punkty zdobyte w trakcie biegu, oraz przebyty dystans wyliczany jest ranking i odblokowywane kolejne poziomy. Za monety gracz może odblokować nowych bohaterów, a także rozwinąć umiejętności już posiadanych – dzięki nim bohater może np. posiadać „tarczę ochronną” przez dłuższy czas, lub dłużej utrzymywać tempo sprintu. Gra jest udostępniana za darmo, ceną takiej dystrybucji jest rozwinięta mikropłatność. Na szczęście niezbędne monety możemy zdobyć w grze, a dodatkowe opłaty jedynie znacząco niwelują czas potrzebny na ich uzbieranie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań54
Data aktualizacji20 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Temple Run ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgLZhja
bEgLZhjr