Testujemy adapter Intel WiDi, czyli 720p po WiFi

Testujemy adapter Intel WiDi, czyli 720p po WiFi

07.04.2011 17:55, aktualizacja: 07.04.2011 22:56

Kiedy lata temu siedziałem pod biurkiem i z wypiekami na twarzy podłączałem swój komputer do telewizora za pomocą kompozytowego kabla AV i przejściówki na Eurozłącze, świat nie mógł być bardziej ekscytujący. Na telewizorze pojawił się przeskalowany z wielkości znaczka pocztowego Star Trek ściągnięty z IRC (torrentów wtedy nie było, więc i prawami autorskimi nikt się nie przejmował), a ja byłem w siódmym niebie. Z czasem zmieniły się kable i rozdzielczości, ale gdyby ktoś wówczas powiedział mi, że będę mógł pokazać na telewizorze obraz z trzymanego w ręku komputera bez żadnych kabli – zdziwiłbym się bardziej, niż gdyby NASA wynalazło napęd warp. Dzisiaj urządzenie, które pozwala dostarczyć do telewizora obraz HD z dźwiękiem przez WiFi, nazywa się NETGEAR Push2TV i kosztuje nieco ponad 300 zł...

Zainteresowanych recenzją tego ciekawego pudełka zachęcamy do ciągu dalszego na łamach naszego działu lab: NETGEAR Push2TV, czyli 720p bez kabli.

Polecamy także lekturę wcześniejszych materiałów opublikowanych w naszym labie, między innymi testu iPada 2 okiem miłośnika Windows, recenzji notebooka Sony VAIO YB1 i telefonu BlackBerry Bold 9780, a także testy tanich dysków SSD OCZ Vertex 2, klawiatury do iPada czy nowego smartfonu na Symbianie^3 Nokia C7.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)