AndroidNarzędziaInne narzędziaTexpand - Text Expander
Texpand - Text Expander ikona

Texpand - Text Expander2.3.3 - b93bc17

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Texpand - Text Expander to przydatne narzędzie za pomocą którego stworzymy i użyjemy skrótów do wpisywania zdefiniowanych fragmentów tekstu, w tym generowanych automatycznie na bazie ustalonych wcześniej warunków.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja poprosi nas o specjalne uprawnienia, bez których nie możliwe będzie jej działanie. Jeżeli zgodzimy się na ich przyznanie zostaniemy przeniesieni do odpowiedniej opcji w ustawieniach. Teraz możemy przystąpić do tworzenia skrótów. Składają się one z komendy, która je wywoła oraz samej treści. Nie chcemy za każdym razem wpisywać ręcznie naszych danych teleadresowych? Wystarczy przypisać im prosty skrót.

Skrótem możemy wywołać także proste makra opierające się o dane czasowe (godziny, dni, miesiące), dzięki temu jako treść zostaną dodane aktualne wartości. Domyślnie Texpand - Text Expander działa w całym systemie, poza wyjątkami o których za chwilę. Z poziomu aplikacji możemy jednak ustawić listę programów, w którym opcje skrótów będą niedostępne. Znajdziemy tu także synchronizację naszych danych z chmurą, co pozwala odzyskać ustawienia na innym urządzeniu.

Niestety działanie Texpand - Text Expander ma swoje ograniczenia wynikające z API Androida. Aplikacja nie działa w przeglądarkach, edytorach tekstu i innych programach, w których pole wprowadzania tekstu zostało opracowane przy użyciu innego SKD niż standardowe. Dodatkowo aplikacja miewa problemy z niektórymi wersjami Androida, w których producenci wprowadzili zbyt wiele modyfikacji.

W wersji darmowej możemy utworzyć maksymalnie 10 skrótów. Jeżeli program przypadnie nam do gustu, w Google Play znajdziemy pełną wersję pozbawioną ograniczeń. Jej cena to 14,19 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań141
Data aktualizacji26 paź 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Texpand - Text Expander ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)