AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyTHE LEGO MOVIE 2 Movie Maker
THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker ikona

THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker1.3.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker to darmowe narzędzie umożliwiające nagrywanie własnych filmów LEGO.

Po zarejestrowaniu obrazu za pomocą THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker możemy go następnie zmontować. Nie jest wymagana specjalistyczna wiedza w tym zakresie, gdyż całość cechuje się prostotą działania. Aplikacja pozwala na wzbogacenie swoich dzieł licznymi efektami specjalnymi oraz dźwiękowymi. Tylko od nas zależy więc, jak potoczą się losy Emmeta, Lucy i innych postaci (niekoniecznie pochodzących z filmu LEGO Przygoda 2).

Zanim jednak nagramy film, będziemy musieli zbudować z klocków LEGO odpowiednie sceny (najlepiej przy użyciu zestawów LEGO Movie Maker sprzedawanych w sklepach), by później móc je zarejestrować i udostępnić za pośrednictwem opisywanej aplikacji. Warto mieć na uwadze, że producenci THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker zajmują się sprawdzaniem poszczególnych materiałów wideo zanim zostaną one opublikowane.

THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker wymaga założenia konta LEGO. Potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna. W trakcie rejestracji należy podać swój kraj zamieszkania, adres e-mail oraz datę urodzenia. Aplikacja skierowana jest do dzieci, które ukończyły 8 lat.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań675
Data aktualizacji24 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
THE LEGO MOVIE 2 Movie Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)