bEgMuzAR
The Room Three ikona

The Room Three

Strona głównaiOSGryPrzygodoweThe Room Three
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Room Three to trzecia już odsłona cieszącej się dużą popularnością gry logiczno-przygodowej The Room. W nowym wydaniu dostajemy kolejne zagadki do rozwiązania, osadzone w charakterystycznym dla tej produkcji tajemniczym, mrocznym klimacie.

bEgMuzAT

W The Room Three tajemnicza postać znana jako The Craftsman podrzuca nam kolejne zagadki do rozwiązania. Podobnie, jak we wcześniejszych częściach gry, czeka na nas mnóstwo przedmiotów, które możemy dotykać, sprawdzać ich zawartość, łączyć tropy w rozwiązanie łamigłówki. Wszystko osadzono w działającym na wyobraźnię, mrocznej scenerii 3D, a atmosferę podkręca także specyficzna ścieżka dźwiękowa.

Teoretycznie gra The Room Three na iOS powinna zadziałać na iPhone'ach oraz iPadach z systemem w wersji od 5.1.1 wzwyż. Twórcy gry zachęcają jednak, aby instalować ją głównie na iPhone 5 lub nowszym oraz iPadach 3 lub nowszych. Na innych urządzeniach od Apple gra może nie działać tak, jak powinna. Warto też dodać, że aplikacja „waży” prawie 600 MB, dlatego lepiej pobierać ją przez sieć WiFi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań62
Data aktualizacji26 cze 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
The Room Three ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMuzBy
bEgMuzBP