AndroidGryZręcznościoweThe Tower Assassin's Creed
The Tower Assassin's Creed ikona

The Tower Assassin's Creed1.0.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Tower Assassin's Creed jest nieskomplikowaną zręcznościówką nawiązującą do jednej z najpopularniejszych gier w historii, czyli Assassin’s Creed.

Wspinanie się na wieże to nieodłączny element wszystkich odsłon cyklu Assassin’s Creed. Tak samo jest w The Tower Assassin's Creed, ale tutaj dla odróżnienia najpierw musimy zbudować odpowiednią konstrukcję za pomocą elementów pojawiających się na ekranie. Dopiero potem nasz bohater będzie mógł wykonać skok wiary prosto w stóg siana.

The Tower Assassin's Creed pozwala na zbieranie kredytów Helixa, które wydamy między innymi na odblokowanie nowych postaci. W grze pojawią się doskonale znani bohaterowie, tacy jak np. Altair ibn La-Ahad z pierwszej części serii, Bayek z Siwy (Assassin’s Creed: Origins) czy Ezio Auditore da Firenze (Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood i Assassin’s Creed: Revelations).

Gra The Tower Assassin's Creed jest dostępna do pobrania za darmo, ale w aplikacji znajdziemy mikropłatności. Decydując się na wydanie prawdziwych pieniędzy otrzymamy możliwość wyłączenia reklam.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKetchapp
Liczba pobrań62
Data aktualizacji31 paź 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
The Tower Assassin's Creed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)