bDTZTJAl
The Walking Dead: Road to Survival ikona

The Walking Dead: Road to Survival29.0.4.94096

Strona głównaAndroidGryStrategiczneThe Walking Dead: Road to Survival
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Walking Dead: Road to Survival to strategia z wieloma elementami RPG, która bazuje na licencji komiksów autorstwa Roberta Kirkmana.

bDTZTJAn

W grze The Walking Dead: Road to Survival przenosimy się do świata opanowanego przez hordy nieumarłych stworów, gdzie musimy utworzyć grupę ocalałych, starających się przetrwać kolejne dni w tym nieprzyjaznym świecie. Co ciekawe, przeciwnikami naszych bohaterów (na ekranie zobaczymy chociażby Michonne i Ricka) będą nie tylko zombie, ale także napotkani ludzie, którym również udało się utrzymać przy życiu.

The Walking Dead: Road to Survival oferuje turowy system walki, co oznacza, że podczas starć mamy dużo czasu na opracowanie taktyki i przemyślenie kolejnych ruchów. W razie potrzeby możemy także przerwać sesję i wrócić do niej w późniejszym czasie, dzięki czemu gra idealnie sprawdza się na urządzeniach przenośnych z Androidem.

To nie wszystko, bowiem The Walking Dead: Road to Survival umożliwia także zbudowanie własnego miasta, w którym będą przebywać wszyscy ocaleni. Zadaniem gracza jest więc pozyskiwanie cennych surowców oraz stawianie nowych budynków. Cały czas należy pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb członków swojej ekipy oraz rozwijaniu ich umiejętności.

The Walking Dead: Road to Survival jest darmową grą z mikropłatnościami. Możemy więc kupować dodatkowe przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki za prawdziwe pieniądze.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentScopely
Liczba pobrań38
Data aktualizacji24 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
The Walking Dead: Road to Survival ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZTJAS
bDTZTJBj