AndroidGryStrategiczneThe Walking Dead: Road to Survival
The Walking Dead: Road to Survival ikona

The Walking Dead: Road to Survival38.2.2.105057

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Walking Dead: Road to Survival to strategia z wieloma elementami RPG, która bazuje na licencji komiksów autorstwa Roberta Kirkmana.

W grze The Walking Dead: Road to Survival przenosimy się do świata opanowanego przez hordy nieumarłych stworów, gdzie musimy utworzyć grupę ocalałych, starających się przetrwać kolejne dni w tym nieprzyjaznym świecie. Co ciekawe, przeciwnikami naszych bohaterów (na ekranie zobaczymy chociażby Michonne i Ricka) będą nie tylko zombie, ale także napotkani ludzie, którym również udało się utrzymać przy życiu.

The Walking Dead: Road to Survival oferuje turowy system walki, co oznacza, że podczas starć mamy dużo czasu na opracowanie taktyki i przemyślenie kolejnych ruchów. W razie potrzeby możemy także przerwać sesję i wrócić do niej w późniejszym czasie, dzięki czemu gra idealnie sprawdza się na urządzeniach przenośnych z Androidem.

To nie wszystko, bowiem The Walking Dead: Road to Survival umożliwia także zbudowanie własnego miasta, w którym będą przebywać wszyscy ocaleni. Zadaniem gracza jest więc pozyskiwanie cennych surowców oraz stawianie nowych budynków. Cały czas należy pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb członków swojej ekipy oraz rozwijaniu ich umiejętności.

The Walking Dead: Road to Survival jest darmową grą z mikropłatnościami. Możemy więc kupować dodatkowe przedmioty do wykorzystania podczas rozgrywki za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentScopely
Liczba pobrań46
Data aktualizacji3 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
The Walking Dead: Road to Survival ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)