Theme Hospital za darmo w ramach wyprzedaży Retro

Strona głównaTheme Hospital za darmo w ramach wyprzedaży Retro
12.09.2014 08:35

Komputerowcy bardzo często mogą pozyskać darmowe gry dla siebie, a konsolowcy rzadziej, tym bardziej więc należy pilnować różnorakich okazji, nawet jeśli miałoby chodzić o tytuły dosyć stare. W sklepie PlayStation Store trwa wyprzedaż produkcji Retro, a więc klasyków z PSOne, a także wznowień wypuszczonych na PlayStation 3. Pośród rożnych propozycji można znaleźć za darmo Theme Hospital, hit sprzed lat.

bDUCdQCZ
350125599198701001

Na oficjalnej liście dzieł dostępnych w promocji projekt figuruje jako płatny, dlatego warto się pośpieszyć z jego pobraniem, gdyby darmowa wersja okazała się zwyczajnie wynikiem błędu. Plik ma 121 MB, ściąga się więc błyskawicznie, a potem możemy grę uruchomić na PS3 albo PSP. Jeżeli ktoś wcześniej nie miał okazji obcować z jakąkolwiek emulowaną pozycją z pierwszego PlayStation na nowszej konsoli, będzie do tego po drodze potrzebne założenie wirtualnej karty pamięci. Potem pozostaje się jeszcze tylko przyzwyczaić do grafiki i sterowania rodem z 1998 roku, kiedy znany tytuł wydano.

Theme Hospital to jeden z projektów zbudowanych na sukcesie świetnego Theme Park. W dziele niezapomnianego Bullfrog, kiedy Electronic Arts nie kojarzyło się jeszcze głównie z DLC, gracz ma za zadanie zarządzać szpitalem, któremu jednak daleko od placówek znanych z rzeczywistości. Choroby są śmieszne i fikcyjne, tak samo jak aparatura potrzebna do ich leczenia, a całość ma zwyczajnie bawić, przy okazji tylko rozwijając umiejętności menedżerskie. Gry rozeszła się w 4 milionach egzemplarzy.

Udostępnij:
bDUCdQDX