AndroidGryWyścigiThumb Drift - Furious Racing
Thumb Drift - Furious Racing ikona

Thumb Drift - Furious Racing1.6.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thumb Drift - Furious Racing to gra zręcznościowo-wyścigowa, w której głównym zadaniem stojącym przed graczem jest umiejętne wykonywanie tzw. driftów na torze i zdobywanie złotych monet.

To gra, na którą warto zwrócić uwagę. Nie są to bowiem ani proste wyścigi samochodowe, ani klasyczna zręcznościówka. Bo rzecz jasna sterujemy w niej samochodami, ale trzeba też wykazać się sporą dozą sprytu i refleksu, aby zaliczyć kolejne plansze. Na początku przygody z Thumb Drift sterujemy klasycznym "garbusem". Do sterowania używamy kciuka, przesuwając go od prawej do lewej krawędzi ekranu. Dzięki tym ruchom, wprowadzimy nasze auto w tzw. drift lub wyprowadzimy je na prostą. Należy tak umiejętnie sterować, aby płynnie pokonywać zakręty na torze i nie wjechać w bandę, bo starcie z nią oznacza, że nasze auto spektakularnie się rozleci i misję trzeba będzie zaczynać od nowa. Misje zawierają różne cele do wykonania: wytrzymać określoną liczbę czasu na ekranie, przejechać określony dystans, zebrać odpowiednią liczbę monet... Wraz z postępami w grze uzyskamy dostęp do kolejnych samochodów oraz torów. Wszystko dostajemy w ładnej dla oka, nasyconej kolorami szacie graficznej.

W aplikacji wyświetlane są reklamy, najczęściej wtedy, gdy zakończymy rywalizację na danej planszy. Aby się ich pozbyć, należy użyć modułu mikropłatności i zapłacić nieco ponad 10 zł. Z kolei dzięki integracji z usługą Gry Google Play, nasze postępy w grze i odblokowane kolejne osiągnięcia możemy zapisywać w google'owej chmurze.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSMG Studio
Liczba pobrań100
Data aktualizacji30 paź 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Thumb Drift - Furious Racing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (0)