iOSPersonalizacjaKlawiaturyThumbly Keyboard
Thumbly Keyboard ikona

Thumbly Keyboardversion 1.2.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thumbly Keyboard to alternatywna klawiatura na urządzenia z systemem iOS. Od innych programów tego typu różni ją zastosowany mechanizm pisania: program obsługiwany jest jedną ręką, za pomocą ruchów kciuka.

Klawiatura Thumbly ma pomóc tym użytkownikom urządzeń z iOS, dla których pisanie za pomocą natywnej klawiatury jest niewygodne i często kończy się popełnianymi błędami. Stąd pomysł na utworzenie aplikacji, która pozwoli pisać tylko jedną ręką, za pomocą kciuka.

Thumbly pozwala wybrać, czy ekran klawiatury będzie wyświetlany z lewej bądź z prawej strony ekranu urządzenia. Słowa wyświetlane są na planie połowy koła, na swoistych łukach. za pomocą gestów palcem możemy nie tylko pisać, ale też usuwać słowa, wstawiać duże litery, cofać ostatnio wpisaną literę i wybierać opcję Capslock. Aplikacja uczy się słów i fraz podawanych przez użytkownika, prezentując je w formie podpowiedzi. Program z nauką radzi sobie nieźle i z czasem przedstawia coraz lepsze rekomendacje. Aplikacja ma też moduł autokorekty, dzięki któremu słowa wpisane przez nas z błędem zostaną automatycznie poprawione. Tę opcję można wyłączyć w ustawieniach programu. Ponadto, Thumbly oferuje obszerną bazę emotikonów, a co więcej, aplikacja uczy się proponować konkretne "buźki" dopasowane do kontekstu wpisywanego na klawiaturze tekstu.

Program jest dostępny za opłatą, a jego cena wynosi ok. 2 euro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań76
Data aktualizacji8 gru 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Thumbly Keyboard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)