WindowsGryRPG i MMOTibia

Tibia11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Darmowa Tibia może się poszczycić wielką popularnością, pomimo tego, że ta gra MMO o prostej grafice zaistniała na rynku kilkadziesiąt lat temu. Tutaj codziennie rozpikselowany świat fantasy odwiedzają tysiące żądnych wrażeń awanturników, a wśród nich można znaleźć naprawdę wielu rodzimych graczy. Archaiczne rozwiązania nie odstraszają od produktu, a wręcz przeciwnie. Czynią go po prostu wyjątkowym.

Akcja ukazana jest w rzucie izometrycznym, tak jak to było w dawnych projektach RPG. Niezbyt skomplikowane zasady, oferujące jednak spore możliwości rozwoju postaci, czynią z gry łatwą do opanowania nawet dla młodszych użytkowników komputerów. Gracze do wyboru mają rzecz jasna kilka klas bohatera. Mogą być m.in. rycerzami, paladynami czy czarodziejami i zwiedzać podzielony na różne strefy krainy w poszukiwaniu potężniejszych przedmiotów oraz nowych potworów do zlikwidowania.

Za produktem w głównej mierze przemawia klimat. Niejednokrotnie w tym MMO natrafimy na przyjaznych nieznajomych, którzy wyratują z opresji, wspomagając chociażby w walce. Dla lubiących się mierzyć z żywym przeciwnikiem, istnieje również opcja walk między sobą. Są też gildie. Indywidualiści docenią fakt, że mogą zmieniać wygląd postaci, a także rozwijać ją w nieskończoność, jeżeli tylko znajdą na to czas.

Tibia jest bezpłatna, ale chętni mogą wykupić sobie konto Premium. Dzięki temu odwiedzą obszary normalnie zamknięte dla pozostałych graczy, skorzystają z opcji szybkiego przemieszczania się pomiędzy lokacjami, dostają więcej czarów do wykorzystania czy podnieść swego herosa do rangi weterana, zyskując przydatne możliwości. Bohater może także szkolić się zupełnie sam, kiedy akurat nie gramy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 500 MHz
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 5.0

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie założenie darmowego konta, na które później należy się zalogować.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.05 ocen
Twoja ocena
ProducentCipSoft
Liczba pobrań2 426
Data aktualizacji25 mar 2018
Rozmiar pliku5.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)