WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremTinyTask
TinyTask ikona

TinyTask1.74

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

TinyTask to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie operacji wykonywanych na komputerze. Dzięki niemu zaoszczędzimy nie tylko sporo czasu, ale i energii w codziennej pracy.

Interfejs programu TinyTask jest wyjątkowo minimalistyczny bowiem składa się wyłącznie z sześciu ikonek umieszczonych na pasku. Najważniejszy z nich to niebieski, czyli REC, który odpowiada za nagrywanie czynności wykonywanych przez użytkownika (kliknięcia myszą, otwieranie programów, itd.). Po wciśnięciu każda operacja przeprowadzana na komputerze jest rejestrowana – po zakończeniu pracy możemy ją zapisać, a następnie odtworzyć w dowolnym momencie.

Co ciekawe, zarejestrowane makra można odtwarzać w trybie normalnym lub przyśpieszonym. Dodatkowo TinyTask oferuje funkcję zapętlenia wykonywanych operacji, więc dana czynność może być powtarzana wielokrotnie bez konieczności uruchamiania makra za każdym razem.

TinyTask pozwala na zapisywanie utworzonych makr do formatu REC oraz do pliku wykonywalnego EXE. W drugim przypadku nie potrzebujemy żadnej dodatkowej aplikacji do uruchomienia makra, co może okazać się szczególnie przydatne, gdy chcemy udostępnić je innemu użytkownikowi.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań86 213
Data aktualizacji29 wrz 2019
Rozmiar pliku0.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TinyTask ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)