AndroidNarzędziaKopie zapasoweTitanium Backup
Titanium Backup ikona

Titanium Backup8.4.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Titanium Backup to narzędzie pozwalające na kompleksowe zarządzanie aplikacjami w systemie Android. Program umożliwia w łatwy sposób wykonywanie kopii danych w tym systemowych i gier. Aplikacja pozwala na kopiowanie i przywracanie danych, co jest bardzo przydatne, gdy zmieniamy lub uaktualniamy oprogramowanie. Ponadto możliwe jest zamrażanie aplikacji (wersja PRO), lub nawet tworzenie paczki zip, którą można potem wgrać za pomocą recovery.

Titanium Backup jest w pełni zintegrowany z chmurą i potrafi wysyłać kopie zapasowe do serwisów Dropbox lub Google Drive. Ponadto obsługiwane są profile dla poszczególnych aplikacji. Do pełnego działania wymagany jest root i Android w wersji nowszej niż 1.5. Warto nadmienić, że program jest bardzo często aktualizowany, a sami autorzy w czynny sposób uczestniczą w dyskusjach z użytkownikami. Dzięki temu poprawki dla błędów aktualizowane są na bieżąco, a sama aplikacja działa bezproblemowo.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, darmowej i płatnej. Według opinii użytkowników warto zainwestować w wersję PRO, gdyż jest ona idealnym uzupełnieniem systemu Google Android.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 560
Data aktualizacji24 lis 2019
Rozmiar pliku6.01 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (demo)
Titanium Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)