bDUGhQlN
Today Calendar ikona

Today Calendar4.0.6.5.3

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Today Calendar jak sama nazwa wskazuje pomaga w zarządzaniu naszymi kalendarzami i wydarzeniami. W przeciwieństwie do wielu konkurentów nie wymaga zakładania dodatkowego konta, korzysta z kalendarzy już zsynchronizowanych z systemem.

bDUGhQlP

Po pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik odnośnie najważniejszych opcji jakie możemy znaleźć w aplikacji. Po ich przewinięciu przechodzimy do widoku miesiąca wraz z listą zadań na aktualny dzień. Wspomniana wcześniej integracja z kalendarzami systemowymi ma również swoje minusy. Z poziomu aplikacji nie dodamy nowych, możemy jedynie aktywować i dezaktywować podgląd już obecnych.

Z poziomu rozwijanego po lewej stronie menu możemy zmienić tryb podglądu. Ciekawie prezentuje się zwłaszcza tryb agendy i zaproszeń. Ustawienia pozwalają zmodyfikować wygląd kalendarza, a także działanie powiadomień. Nie zabrakło także widgeta. Choć Today Calendar nie posiada polskiej wersji językowej, dobrze przemyślany interfejs znacznie ułatwia nawigację. Podstawowe możliwości programu są darmowe. Część otrzymamy dopiero po wykupieniu wersji PRO.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań168
Data aktualizacji25 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Today Calendar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUGhQmu
bDUGhQmL