Today Calendar ikona

Today Calendar4.0.6.5.3

AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaToday Calendar
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Today Calendar jak sama nazwa wskazuje pomaga w zarządzaniu naszymi kalendarzami i wydarzeniami. W przeciwieństwie do wielu konkurentów nie wymaga zakładania dodatkowego konta, korzysta z kalendarzy już zsynchronizowanych z systemem.

Po pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik odnośnie najważniejszych opcji jakie możemy znaleźć w aplikacji. Po ich przewinięciu przechodzimy do widoku miesiąca wraz z listą zadań na aktualny dzień. Wspomniana wcześniej integracja z kalendarzami systemowymi ma również swoje minusy. Z poziomu aplikacji nie dodamy nowych, możemy jedynie aktywować i dezaktywować podgląd już obecnych.

Z poziomu rozwijanego po lewej stronie menu możemy zmienić tryb podglądu. Ciekawie prezentuje się zwłaszcza tryb agendy i zaproszeń. Ustawienia pozwalają zmodyfikować wygląd kalendarza, a także działanie powiadomień. Nie zabrakło także widgeta. Choć Today Calendar nie posiada polskiej wersji językowej, dobrze przemyślany interfejs znacznie ułatwia nawigację. Podstawowe możliwości programu są darmowe. Część otrzymamy dopiero po wykupieniu wersji PRO.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań170
Data aktualizacji25 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Today Calendar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)