WindowsDomOrganizery osobisteToggl
Toggl ikona

Toggl7.4.446

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Toggl to narzędzie do monitorowania czasu spędzonego przy wykonywaniu danej czynności.

Korzystanie z programu jest wyjątkowo proste. W głównym oknie aplikacji wpisujemy nazwę zadania i określamy, ile czasu potrzebujemy na jego realizację. Klikamy przycisk "start", by Toggl rozpoczął odliczanie.

Toggl pozwala na dodawanie nieograniczonej liczby zadań, a także umożliwia zatrzymywanie czasu w sytuacji, kiedy musimy przerwać pracę. Narzędzie z powodzeniem można zainstalować na firmowych komputerach, by sprawdzać, ile czasu pracownicy poświęcają na wykonywanie powierzonych im obowiązków.

Warto dodać, że poszczególne zadania można przypisać do uprzednio stworzonych kategorii, a także nadać im odpowiednie tagi, co jest niezwykle przydatne w sytuacji, kiedy pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie. Toggl umożliwia także generowanie raportów, które wyświetlimy w formie czytelnych wykresów w przeglądarce internetowej.

Uwaga!

  • Program Toggl wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika lub zalogowania się do swojego konta Google.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentToggl
Liczba pobrań524
Data aktualizacji5 lip 2019
Rozmiar pliku7.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Toggl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)