Too Good To Go już w Polsce. Jedzenie z knajp za 1/3 ceny

Too Good To Go już w Polsce. Jedzenie z knajp za 1/3 ceny

Aplikacja Too Good To Go pomaga walczyć z problemem marnowania jedzenia
Aplikacja Too Good To Go pomaga walczyć z problemem marnowania jedzenia
Oskar Ziomek
11.07.2019 10:14, aktualizacja: 11.07.2019 10:46

W Polsce jest już dostępna aplikacja Too Good To Go, którą stworzono, aby walczyć z problemem marnowanego jedzenia. Program pozwala przejrzeć ofertę współpracujących restauracji, cukierni czy piekarni, które chcą pozbyć się niesprzedanego towaru. Przez aplikację można go kupić za 1/3 regularnej ceny.

Usługa od paru lat jest już dostępna w innych krajach. Od tamtego czasu ma już ponad 11 milionów użytkowników i ponad 25 tys. zaangażowanych partnerów, którzy uzupełniają bazę o kolejne oferty. Każdego dnia można w ten sposób kupić wiele posiłków, choć do końca nigdy nie wiadomo, jakie dokładnie będą to dania – paczka jest niespodzianką. Dzięki sprzedaży za 1/3 ceny, jedzenie nie zostanie wyrzucone, a zainteresowana osoba nie będzie dłużej głodna.

  • Wyszukiwanie ofert na mapie.
  • Opis oferty – konkretne danie będzie niespodzianką.
[1/2] Wyszukiwanie ofert na mapie.

W Polsce aplikacja działa od kilku dni i na tę chwilę jest funkcjonalna tylko dla mieszkańców Warszawy. Swoje oferty umieszcza tu już kilkadziesiąt lokali. Wiadomo także, że niebawem mają do nich dołączyć hotelowe restauracje. Aby usługa odniosła większy sukces, w najbliższym czasie kluczowe będzie przede wszystkim rozszerzenie działania na pozostałą część kraju.

Czym jest Too Good To Go?

Aby korzystać z programu konieczne jest utworzenie darmowego konta użytkownika lub zalogowanie przy użyciu danych z Facebooka. W przypadku tej pierwszej opcji wystarczy tylko podać adres e-mail oraz imię.

Aplikację Too Good To Go można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)