µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie

µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie
Oskar Ziomek

22.04.2017 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najpopularniejszy klient sieci BitTorrent, jakim jest dziś bez wątpienia µTorrent, zostanie wkrótce zaktualizowany, by istotnie zmienić dotychczasowy sposób działania aplikacji. Po zmianach, program będzie uruchamiany w domyślnej przeglądarce internetowej. W pierwszej kolejności wpłynie to na jakość strumieniowania, dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów, a w dłuższej perspektywie pozwoli także na wykorzystanie nowoczesnych widżetów.

Przy okazji zmieni się również interfejs aplikacji, zatem patrząc całościowo – nadchodząca aktualizacja wyraźnie zmieni dotychczasowy sposób obsługi. Co istotne, twórcy zdają sobie sprawę, że nie wszystkim użytkownikom ich nowe plany mogą się podobać, dlatego z wprowadzaniem zmian do wersji produkcyjnej dla wszystkich użytkowników, nie chcą postępować pochopnie:

Jesteśmy bardzo, bardzo ostrożni. Wiemy, że ludzie korzystają z µTorrent od długiego czasu i są z niego zadowoleni.

Zamierzamy wydać aktualizację i zebrać opinie, by upewnić się, że użytkownicy są zadowoleni ze zmian, zanim aktualizacja trafi do wszystkich.

Najnowszy µTorrent pozwoli na strumieniowanie torrentów wprost z wybranej przeglądarki. Pod tym względem będzie więc przypominać dowolne inne serwisy streamingowe. Z tego miejsca warto dodać, że po aktualizacji, program będzie posiadał także wiele innych funkcji, które wcześniej znaleźć można było w projekcie Maelstrom, a który nie jest już dalej rozwijany.

Na tę chwilę więcej szczegółów nie jest znanych, wliczając w to ewentualny termin, kiedy aktualizacja miałaby ujrzeć światło dzienne. Pozostaje więc oczekiwać na kolejne doniesienia. Na koniec dodajmy jeszcze, że aktualną wersję klienta µTorrent, jak zawsze pobrać możecie z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)