µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie

µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie

µTorrent przeniesie się do przeglądarki, by usprawnić strumieniowanie
Oskar Ziomek
22.04.2017 20:40

Najpopularniejszy klient sieci BitTorrent, jakim jest dziś bez wątpienia µTorrent, zostanie wkrótce zaktualizowany, by istotnie zmienić dotychczasowy sposób działania aplikacji. Po zmianach, program będzie uruchamiany w domyślnej przeglądarce internetowej. W pierwszej kolejności wpłynie to na jakość strumieniowania, dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów, a w dłuższej perspektywie pozwoli także na wykorzystanie nowoczesnych widżetów.

Przy okazji zmieni się również interfejs aplikacji, zatem patrząc całościowo – nadchodząca aktualizacja wyraźnie zmieni dotychczasowy sposób obsługi. Co istotne, twórcy zdają sobie sprawę, że nie wszystkim użytkownikom ich nowe plany mogą się podobać, dlatego z wprowadzaniem zmian do wersji produkcyjnej dla wszystkich użytkowników, nie chcą postępować pochopnie:

Jesteśmy bardzo, bardzo ostrożni. Wiemy, że ludzie korzystają z µTorrent od długiego czasu i są z niego zadowoleni.

Zamierzamy wydać aktualizację i zebrać opinie, by upewnić się, że użytkownicy są zadowoleni ze zmian, zanim aktualizacja trafi do wszystkich.

Najnowszy µTorrent pozwoli na strumieniowanie torrentów wprost z wybranej przeglądarki. Pod tym względem będzie więc przypominać dowolne inne serwisy streamingowe. Z tego miejsca warto dodać, że po aktualizacji, program będzie posiadał także wiele innych funkcji, które wcześniej znaleźć można było w projekcie Maelstrom, a który nie jest już dalej rozwijany.

Na tę chwilę więcej szczegółów nie jest znanych, wliczając w to ewentualny termin, kiedy aktualizacja miałaby ujrzeć światło dzienne. Pozostaje więc oczekiwać na kolejne doniesienia. Na koniec dodajmy jeszcze, że aktualną wersję klienta µTorrent, jak zawsze pobrać możecie z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)