AndroidGryStrategiczneTownship
Township ikona

Township16.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Township to gra strategiczna wykorzystująca model biznesowy free-to-play. Jest ona dostępna do pobrania za darmo, lecz w aplikacji znajdziemy możliwość zakupu rozmaitych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Mamy tutaj do czynienia z tzw. city-builderem, czyli produkcją skupiającą się na budowaniu własnego miasta. W tym przypadku jednak nie ograniczamy się wyłącznie do stawiania rozmaitych konstrukcji w naszej metropolii, ale również zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym. Township umożliwia zbieranie plonów, przetwarzanie ich w fabrykach i sprzedawanie. Zarabiając fundusze jesteśmy w stanie rozwinąć miasto, w którym pojawią się nie tylko drogi, ale także liczne budynki użyteczności publicznej, jak na przykład kina czy restauracje.

W grze Township nie zabrakło elementów znanych z prawdziwego świata. Znajdziemy tu flagi państw oraz słynne punkty orientacyjne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w naszym mieście pojawiła się Statua Wolności czy też Big Ben.

Township pozwala także na otwarcie ogrodu zoologicznego, który może okazać się nie lada atrakcją dla mieszkańców, zwłaszcza gdy uda nam się umieścić w nim liczne gatunki zwierząt z całego świata. Warto również pamiętać, że w trakcie rozgrywki zajmiemy się zwiedzaniem kopalni, gdzie poza możliwością wydobywania surowców postaramy się znaleźć cenne artefakty.

Township zawiera aspekt społecznościowy. Poza opcją zabawy w pojedynkę możemy także bawić się wspólnie ze znajomymi z Facebooka, a także założyć własny klan.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlayrix Games
Liczba pobrań997
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Township ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)