AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaTrackendar - Calendar Tracker
Trackendar - Calendar Tracker ikona

Trackendar - Calendar Tracker1.13.15

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Trackendar - Calendar Tracker to aplikacja na Androida, która opiera się na dość ciekawym pomyśle wykorzystania kalendarza jako osobistego notatnika do analizowania codziennych nawyków, chorób lub też wydatków.

Po zainstalowaniu, aplikacja jest gotowa do pracy. Wyświetla się w niej widok kalendarza w widoku miesięcznym. Do każdego dnia możemy dodawać wpisy, a do wyboru są trzy kategorie: wydarzenia, zwyczaje i obowiązki. Do każdego wpisu możemy dodać jeden z kilku kolorów, co pozwoli wygodnie grupować zapisane pozycje. Dzięki temu wpisując np. obiady w restauracjach i wydane na nie kwoty sprawdzimy, jak często jadamy na mieście i jakie ponosimy wydatki z tego tytułu. W podobny sposób możemy przeanalizować np. dni, w których chorowaliśmy, o której godzinie braliśmy lekarstwa i ile one kosztowały.

Program nie integruje się np. z Kalendarzem Google i służy bardziej jako lista zadań oraz zbiór danych o nawykach użytkownika.

Aplikacja Trackendar - Calendar Tracker jest dostępna za darmo, nie wyświetla reklam i nie posiada wersji Premium, po wykupieniu której uzyskamy dostęp do nowych funkcji. Wszystkie opcje programu są dostępne bezpłatnie i od razu po zainstalowaniu na urządzeniu z Androidem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSickmartian
Liczba pobrań69
Data aktualizacji21 cze 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Trackendar - Calendar Tracker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)