bDYqeTqt
Traficar ikona

Traficar3.7.10

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Traficar to aplikacja kliencka najpopularniejszego w Polsce systemu carsharingowy o tej samej nazwie, który umożliwia każdemu kto posiada prawo jazdy kat. B wynajem samochodu na minuty. Do dyspozycji użytkowników oddano zarówno samochody osobowe (Renault Clio, Renault Kangoo), jak również dostawcze (Citroen Jumper).

bDYqeTqv

Zasada działania systemu Traficar jest banalnie prosta. Uruchamiamy aplikację, wyszukujemy na mapie interesujący nas pojazd i rezerwujemy go. Od tego momentu mamy 15 minut na dotarcie do wybranego auta i zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na karoserii i który umożliwi otworzenie drzwi samochodu. Jeszcze przed rezerwacją pojazdu mamy możliwość dostępu do takich informacji o nim jak jego lokalizacja, czas dotarcia do niego, poziom paliwa i cennik. Po wejściu do pojazdu mamy 5 darmowych minut za zbadanie jego stanu, czystości i wypełnienie krótkiej ankiety.

Platforma Traficar dostępna jest dla każdego kto ukończył 18 lat i posiada prawo jazdy kat. B. Umożliwia ona przejazd dowolnej trasy w obrębie miasta, zabieranie pasażerów oraz parkowanie bez opłat w płatnej strefie miejskiego parkowania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań19
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Traficar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYqeTra
bDYqeTrr